• Ново
JOHNCOO Мека Мами Minnow Shad Мека Пластика Мамки Гребло Опашка Swimbaits за Бас Пастрмка Topwater Риболов Мами 85mm

JOHNCOO Мека Мами Minnow Shad Мека Пластика Мамки Гребло Опашка Swimbaits за Бас Пастрмка Topwater Риболов Мами

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Должина : 85mm/3.35 во; Тежина : 4.9 g/0.17 оз; Количина : 12pcs/пакет. 2.Специјална силиконска е многу еластична, може да се протегала многу долга, но нема фрактура, многу издржливи и флексибилни, отпорност на риба гризнувања. 3.Долги рамни гребло опашка прави риболов намамат пливаат сликовито во вода, подобро е да се привлечат целната риба. 4.Различни бои на сјајот и двојна боја намамат тело ќе биде подобро да го имитираат природните одраз на panicked baitfish да примами на риба да се чувствува. 5.Широка Применапогодна за разни видови на риба : сом, костур, бас, штука, пастрмка, море платика, црвена риба, muskie, roach, перде и така натаму, идеален избор за риболов ентузијасти.

Особините

Купувачите избираат и