• Ново
Телото Рецепти Шминка Смена Брише Рефус, 5 Пак, 150 Лицето Чистење Облека Отстранува Шминка, Маскара, Нечистотија и Нафта (Нане, Шипинка, Витамин Ц, Лаванда и Кокос)

Телото Рецепти Шминка Смена Брише Рефус, 5 Пак, 150 Лицето Чистење Облека Отстранува Шминка, Маскара, Нечистотија

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Телото Рецепти лице брише - освежување, чистење, хидрантни, осветлувајќи и прочистувачките нане, шипинка, витамин ц, лаванда и кокос секојдневно се соочуваат со миење.Најголемиот дел Пакет од 5 избрани брише (30 кт по пакет) - 150 нежни, влажна и мека towelettes одржување на добро порибено за сите ваши лицето чистење потреби.Resealable пакет - совршени за фитнес, патување или за брз шминка промени оставајќи чувствувате освежени и хидрирани.Ги отстранува шминката и водоотпорен маскара, црта надвор нечистотиите, ја храни кожата оставајќи мазни и чисти тен. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА На Тело Рецепти на нашите број еден цел е задоволството на клиентите, допрат до нас со какви било прашања или проблеми за целосна гаранција за враќање на парите.Без суровост / Не се тестирани на животни / За возрасни употреба.

Особините

Купувачите избираат и