• Ново
AUMTISC Еден Ски Торба Патување Поместена за Транспорт на Скии Опрема Џеб со Прилагодлива Рачка 170 185 см (2352)

AUMTISC Еден Ски Торба Патување Поместена за Транспорт на Скии Опрема Џеб со Прилагодлива Рачка 170 185 см (2352)

DEN 695.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пост-продажбата на Гаранција : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе обезбеди задоволни решение за вас.Целосно Поместена : Ова аикидо торба карактеристики соочи во текот да се задржи вашата ски опрема, и други предмети безбедна,здрава и организиран додека патуваат со автомобил,воз или авион.Целосна должина заврши околу, патент лесно да се движете го вашиот скии или друга опрема како што се шлем, ски столбови, очила, панталони и јакна и сл.Направени од високо трајни полиестер оксфорд ткаенина ,квалитетот е сочуван.Тоа е нашата намера да понуда на најдобри услуги на клиентите на .Повеќе избори за да ги задоволат персоналните и диверзификација потреби.Удобноста & Трајни : торба е изграден да трае подолг период,поместена burly сметководствена рачки,за да се направи вашиот ски торба удобно и лесно да се носат и до падините кога ќе патуваат.Ние нудиме 2 size 3 бои за да се вклопуваат речиси сите ски одбор,170cm(66.Лесно Да се Носат : Поместена сметководствена рачки и прилагодливи ленти за да се направи вашиот ски торба лесно да се носат.Надворешни рака заштита на ски спречи тоа од лизгање околу во торба.8")во должина.Целосно Поместена : Овој ски торба карактеристики соочи во текот да се задржи вашата ски опрема, и други предмети безбедна,здрава и организиран додека патуваат со автомобил,воз или авион.

Особините

Купувачите избираат и