• Ново
Weaver Кожа Дијамант Плетенка Јаже Оглавник и да Доведе

Weaver Кожа Дијамант Плетенка Јаже Оглавник и да Доведе

DEN 424.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рака заврзана од континуирана парче од 3/8" поли јаже.Двојно noseband и круната на рака.Шупливи плетенка откачи 1/2" x 10' поли води.Олово може да се отстранат и ако е потребно.Голем оглавник на голема цена!Оваа оглавник е направен од континуирана парче од 3/8" поли јаже со рака-заврзана изградба и двојно noseband и круната на рака.На шупливи плетенка откачи поли доведе мерки 1/2" x 10'.

Особините

Купувачите избираат и