• Ново
Целосна Кожени Чевли полски Комплет – 2x Четка, Чистење Крпа, Патување Случај, Laces - Црвена Лос

Целосна Кожени Чевли полски Комплет – 2x Четка, Чистење Крпа, Патување Случај, Laces - Црвена Лос

DEN 599.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК : РЕД ВОСОК SHOELACESCoated во еден висок квалитет на природен восок решение, што им помага да останат безбедно врзани во текот на денот.Внимателно ткаени, се сече и се падна во 45" за да се обезбеди највисок калибар.Добиете максимумот од вашата инвестиција и да се задржи кожа со беспрекорен изглед и убава за години со Ortho Step Делукс Чевли полски Патување за Полнење.Треба само мала количина за да се врати на чевли' оригиналната боја, пополнете грозен пукнатини и се кријат површината scuffs на кожа.Започнете со нашиот меки природни коњски влакна наежвам четка и да заврши со нашите ултра-меки микрофибер чистење крпа - занатски квалитет-направена.Кожени чизми и чевли се скапи и важни делови од вашиот професионален и неформални гардероба. 1/8" (3мм) широк.ЗАДРЖУВА & ВРАЌА КОЖА - Нашата единствена крем чевли полски е богата со природни восоци и масла кои ги чистат, се сочува и врати бојата да се избледени и обувки и кожни предмети, вклучувајќи purses, чанти, паричници, опрема и мебел.ГЕРМАНСКИ-НАПРАВИ ЧИСТЕЊЕ CLOTHOur клиенти одбие да се решат за помалку кога станува збор за нивната вредност обувки, и така не можеме.НОСАТ CASEMade од долгорочните јасно пластика и не-плетени ткаенини за градежништво.Направена со 6" долго, ергономски удобно мазна дрвена рачка која го чува вашите раце и нокти чисти.Еден софистициран изглед започнува со парична казна обувки.

Особините

Купувачите избираат и