• Ново
VOLANTEXRC Далечински Управувач Авион 2.4 Ghz 4CH со Aileron T28 Тројански Parkflyer РК Авион Авионот Подготвени да Летаат со Xpilot Стабилизација Систем, Едно-Копче Aerobatic Совршен за Поч?

VOLANTEXRC Далечински Управувач Авион 2.4 Ghz 4CH со Aileron T28 Тројански Parkflyer РК Авион Авионот Подготвени

DEN 2783.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

USB Полнач *1.Преносни пакет да се оди со вас насекаде, лесен дизајн.Како што е познато полесни РК авион е полесно да летаат. Резервен Дел : Пропелер го поставите *2.Ако авионот не може да се сврти лево или пак десно, ве молиме следете го упатството за да ја прилагодите јачината на притисок род рачно.Едно-копче aerobatic да те направи ѕвезда пилот во една секунда.Ако не ви се допаѓа овој авион откако ќе го добиете тоа што може да се врати за наплата.7 V 400m AH Lipo Батерија : B08 R8 VWZCK.На курс за ПОЧЕТНИЦИ, ПРВО РК АВИОН ТРЕНЕР : 3-ниво на контрола на летање помага(Почетно ниво со целосна им помогне/ Средно со делумно им помогне/ Експерт за рачна контрола) помогне почетници научат да летаат чекор по чекор.Спецификации : .Ако авионот или предавателот дека сте примиле е неисправен можете да добиете замена лесно.Што повеќе да се забавуваат е целосно собранието пакет ќе го направи тоа преносни со вас whereever и да одите, да пикник, пешачење итн.На издржливи, но светлината ЕП материјал за да се обезбеди врвен контрола на летање чувство, што го прави ЛЕСЕН за почетник пилоти за почеток, дури и без многу искуство на практики.Lipo Батерија Полнач 6-во-1 DC 3.Авто-стабилизација на жиро систем ќе им помогне на летање во било какви временски услови, дури и во windy дена.ГОЛЕМА АВИОН ЗА НАДВОРЕШНА АВАНТУРА : 2.Тоа е голема далечински управувач авиони за почетници, луѓе.7 V 400m Ah Lipo Батеријата*2.7 V 400m Ah Lipo Батеријата*2 USB Полначот *1 Spare Дел : Пропелер го поставите *2 Manual *1. "Полесни е полесно".На T28 Тројански е мала големина авион, но со одлични перформанси.

Особините

Купувачите избираат и