• Ново
HUAAO 3.4 инчен Мини Оски и Hatchets, Мала Секира со ABS Обвивка, Мулти-Алатка Hatchet за Вино Corkscrew, Кутија Машина Алатки

HUAAO 3.4 инчен Мини Оски и Hatchets, Мала Секира со ABS Обвивка, Мулти-Алатка Hatchet за Вино Corkscrew, Кутија

DEN 1728.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Спецификации】 3.4 во (8.7 cm) вкупна должина со нож должина на 1.1 во (2.8 cm) и тежина од 1.38 оз (39g). 【Материјал】 Оваа мала секира е направен од цврст 440 C нерѓосувачки челик, тоа е доволно остри за отворање на пратката, мала картонска кутија и envelops. 【Мултифункционален Алатка】 Не е вистински моќна hatchet.Тоа може да се користи како секира, шише настроената, дупчиња шрафцигер, клуч (клуч големина : 4mm, 5mm, 5.5 мм, 6.5 mm, 7mm, 8mm, 10мм), исто така како едноставни украси. 【Лесно да се Носат】 Оваа hatchet со lanyard дупка, е удобен за носење.Доаѓа со ABS обвивка со спојувалка за каиш да се заштити безбедноста. 【Специјален Подарок】 Тоа е голем подарок што можете да им даде на вашите роднини и пријатели кои се фасцинирани со мини верзии работи.

Особините

Купувачите избираат и