• Ново
Будимпешта, Унгарија Т-Маица Гроздобер Спортски Дизајн Знаме Tee

Будимпешта, Унгарија Т-Маица Гроздобер Спортски Дизајн Знаме Tee

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Гроздобер Будимпешта Унгарија Т-Маица.Будимпешта Т-Маица Гроздобер унгарски Т-Маица со унгарското Знаме, Џим Шорцеви Оригинален, унгарскиот Гордост Tee.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Гроздобер Будимпешта Унгарија т-маица со класичен потресени и носат ретро изглед.На Будимпешта гроздобер т-маица дизајн го прави одличен патриотски унгарски облека избор.Овој уникатен гроздобер т-маица, исто така, го прави голем дар идеја за оние кои се горди да бидат и оние кои сакаат Будимпешта, Унгарија.

Особините

Купувачите избираат и