• Ново
Novogratz Кеш Единствен Метал Шкафче Складирање, Сина Кабинет

Novogratz Кеш Единствен Метал Шкафче Складирање, Сина Кабинет

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На вратата има заклучување за да ги задржи вашите објекти за безбедна и далеку од децата.Овие 3-во-1 парчиња може да се користи на троседот, кревет или гостин кревет, со функционалност и флексибилност до вашиот дом. Додадете вредни складирање и забава pop на боја насекаде во вашиот дом со Novogratz Кеш Единствен Метал Шкафче Складирање Кабинет.4 полици даваат многу простор за складирање, без оглед каде што ви треба.Направени од прав-обложени метал, светла сина боја додава забава pop на боја, додека на метал, го прави лесно да се чисти spills со влажна крпа.Секоја полица може да се одржи до 15 кг.Од современите да гроздобер-инспириран, има Novogratz futon, пресек или sleeper троседот да се вклопи во вашиот чудат и забавен начин на живот.Собрани димензии : 72.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76