• Ново
Пионер Пос 46B-ТПА-EP01U S-Линија Epson USB Printer Замена на Комплет, Црна

Пионер Пос 46B-ТПА-EP01U S-Линија Epson USB Printer Замена на Комплет, Црна

DEN 227.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

црна.USB printer комплет.Направен во сад.Пионер Пос решение Inc. (Велика британија Пионер решение Inc.), основана во 1994 година, е со седиште во Калифорнија, со канцеларии во Азија, и дистрибутери низ целиот свет.Ние се фокусираат на проектирање и доставување на интегриран/вграден екран на допир решенија за разни вертикални пазари како што се угостителството, трговијата на мало, игри, производство, трудот, здравствена заштита, и киоск.Ние разбираме овие пазари се различни отколку на потрошувачите на пазарот.Остануваме посветени на нашите партнери кои се состојат од вредност-додадено-препродавачи (vars), систем integrators (sis), и Продавачите на софтвер (isvs), вреднување на тие односи, како и клучна градежни блокови на компанијата вкупните перформанси.

Особините

Купувачите избираат и