• Ново
EVAbaby Жени Секси Челик Boned Корсет Overbust Тело Shaper Bustier

EVAbaby Жени Секси Челик Boned Корсет Overbust Тело Shaper Bustier

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме погледнете го големина на табелата во опис на производот.ОДГОВАРААТ на OCCASSIONS : Совршен за булчински долна облека, steampunk свадба фустани, ноќта на Вештерките носии, датум ноќи, бурлеска или партија, клуб, cosplay, фаза на изведба, интимни или непослушен прилики.БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК : Секој објект ќе доаѓаат со БЕСПЛАТЕН fishnet порибување вреднува повеќе од $5.СЕКСИ СТИЛ : Секси корсети е завршена со душо деколте која ги омекнува расцеп на корсет и создава прекрасен Викторија изглед.Големина можеби малку мали, Pls цел еден големина бело отколку што обично се носат.Кука и Око затворање.Машина За Миење.Ве молиме Цел Еден Големина UP!!!.Спирала челик boned за половината cincher поддршка и бидете во најдобра поза која е флексибилна ,комфорни и издржливи, како мека како пластика коски, може да се наведнуваат лесно, но се опорави брзо да потекло.????????????Нашата големина е помала од редовни големина.ВИЗУЕЛЕН ПРАЗНИК : Прекрасни цветни boned bustier со појавување на Г-string гаќи, push-up градници, сатен лак јазол декорација на биста, тоа те прави посигурни и сензуална во предниот дел на вашиот љубовник или пријатели, целосно се покаже вашиот женски убавина.

Особините

Купувачите избираат и