• Ново
JSHANMEI Еден Барел Crimp Ракави Алуминиум Crimp Ракави Конектор за Полнење Риболов Линија Цевка Лидер на Ракавите за Лидер Местење

JSHANMEI Еден Барел Crimp Ракави Алуминиум Crimp Ракави Конектор за Полнење Риболов Линија Цевка Лидер на Ракавите

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Crimping Јамка Конектори направете го тоа лесно за да се обезбеди циклуси кога anchoring кабел и тие може да се компресирани со менгеме на назад или клешти.Откако ќе се поврзете на линија или жица, тоа се обезбеди цврста задржете.ДОБРО ПРИМЕНА : Crimp ракави помогне да се обезбеди риболов бисери на линија.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Нашата crimp ракав се направени на квалитет на алуминиум.Висока сила, тие се убаво стокмено.Риболов линија цевка конектори се одлични за употреба со било која големина monofilament и жица лидер или на друг лидер.Погоден за креативни риболов линија во собата дизајн според различни риболов ситуација.Висока сила, тие се убаво стокмено.Алуминиум барел crimp ракави имаат мазна, брус-бесплатно заврши дека нема да го оштети вашиот линија.Нема повеќе загриженост на олабави кука.Риболов линија цевка конектори се одлични за употреба со било која големина monofilament и жица лидер или на друг лидер.

Особините

Купувачите избираат и

Двојно Барел Crimp Ракави Комплет, Риболов Жица Лидер Местење На Бакарни Цевки Риболов Линија Конектор За Справување

Овие двојно барел crimp ракавите се направени на квалитет бакар материјал се со црна nickle заврши кој е издр�

DEN 407.76