• Ново
Fab Малку Торба Стартер Плус Пакет - 45 Санитарно Депонирање Кеси Плус Рециклираат Рефил Пакет за излезени (45 Pack)

Fab Малку Торба Стартер Плус Пакет - 45 Санитарно Депонирање Кеси Плус Рециклираат Рефил Пакет за излезени (45

DEN 358.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДИСКРЕТНА РАСПОЛАГАЊЕ : Чувајте ги вашите лични бизнис лично со лесен за користење санитарно депонирање кеси.Имајте Fab Малку Торба корисна за живот е малку хигиенски потреби.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овие нетранспарентно кеси се едноставни за да го отворите со една рака одлуки фрлање на тампони, влошки и салфети брзо и лесно.По употреба, едноставно печат затворени и фрли далеку со доверба.ЕКОЛОШКИ : Еколошки свесни?Fab Малку Торба е безбедно за животната средина премногу!Се грижете се-слободен за фрлање далеку вашиот ѓубре.ПЕРИОД на ЛИЧНИТЕ : нема потреба за секој да знае.Жените можат да располагаат со сигурност каде ќе го изберат.Нема повеќе да се грижите на грозен производи во ѓубре или можноста за запушена молк.МЛАДИТЕ ЖЕНИ : Не заборавајте за вашата ќерка е првиот период за полнење.Додавање Fab малку Торба прави менструација малку полесно за девојки се само за учење за време на месецот.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76