• Ново
Правосмукалка Brushroll Ремени 38528-033 Дизајниран да се Вклопуваат Hoover WindTunnel Не-Само Движи Машини

Правосмукалка Brushroll Ремени 38528-033 Дизајниран да се Вклопуваат Hoover WindTunnel Не-Само Движи Машини

DEN 262.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Правосмукалка Brushroll Појаси.Со цел да се Вклопи Hoover Wind Tunnel Торба или Bagless Исправена Vacuums (не одговара на само движи модели). 3 Ремени Во Пакет.ОЕМ Дел #38528. Правосмукалка Brushroll Појаси со цел да се Вклопи Hoover Wind Tunnel Торба или Bagless Исправена Vacuums (не одговара на само движи модели) 3 Ремени Во Пакет ОЕМ Дел #38528, H-38528033.

Особините

Купувачите избираат и