• Ново
ZEONHAK 4 ПАРЧИЊА Топката Peen Чекан, 8 МЛ,16 ОЗ, 24 ОЗ, 32 ОЗ Топката Peen Чекан Сет со Дрвена Рачка и Шок за Намалување на Притисокот за Метал Rivetc

ZEONHAK 4 ПАРЧИЊА Топката Peen Чекан, 8 МЛ,16 ОЗ, 24 ОЗ, 32 ОЗ Топката Peen Чекан Сет со Дрвена Рачка и Шок

DEN 887.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

УДОБНО И да НЕ се ЛИЗГА РАЧКАТА чекан се справи со е направен од премиум дрво. ● Овие топката peen чекан собата е многу погодна за домашни одржување индустриски, мебел поправка, декорација и така натаму.Немате ризик, кликнете на Додади во Кошничка!.Ако сте во потрага за економски и практични топката peen чекан, ZEONHAK е вашиот идеален избор. ● Глупак е фино полиран и специјално калено за да се осигура вашата безбедност.

Особините

Купувачите избираат и