• Ново
AOG Американската Надворешна Скара 24NBL-00SP L-Серија 24 инчен Изградена-во Природен Гас Скара

AOG Американската Надворешна Скара 24NBL-00SP L-Серија 24 инчен Изградена-во Природен Гас Скара

DEN 2639.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 Инчен исечок димензии (Ш x L x H). 432 квадратен инч бразилецот област; 105 фунти; 120 V електронски палење; Природен Гас (Пропан конверзија вклучени).Овој модул е опремен со комплетна 304 од не ' рѓосувачки челик изградба за да се обезбеди долготраен и издржлив производ додека 24 x 18 инчен бразилецот површината дава многу бразилецот областа на 432 квадратни инчи.Нерѓосувачки челик испарувач панели помогне да се обезбеди дури и дистрибуција на топлина низ бразилецот површината за да се спречи топли и ладни зони и да се спречи талент-up прозорци на сопствени аналогни термометар карактеристики нерѓосувачки челик рамки за висок квалитет на контрола на температурата.Заврши 304 од не ' рѓосувачки челик изградба.Ексклузивно за "L" Серија, оваа скара карактеристики 120 V електронски палење и внатрешни работи халоген светла и е поддржан од страна на AOG е 15 годишна гаранција. 24 инчен отворено гас скара; "L" Серија изграден во моделот.ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.На 24 инчен L-Серија изграден во природен гас скара од Американското Отворено Скара обезбедува висока крајот гас скара со здрав дизајн.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76