• Ново
Omix-Ада 12304.04 Шофершајбната Рамка Печат

Omix-Ада 12304.04 Шофершајбната Рамка Печат

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дел од weatherstrip печати на hardtop да шофершајбната рамка.OE Стил.Директно Одговара.Гума.Ја елиминира rattling, правец на бучава и оштетувања од вода.Ограничен 5 Годишна Гаранција.WEATHERSTRIP HRDTP W/S 76-95 Да им служи на нашите клиенти подобро, и да ви обезбеди еден извор за сè Џип, во некои случаи Omi-АДА партнери со други производители да ви дадат речиси сите производи Џип може да можеби треба.Иако овој производ може да дојде во Omix-АДА пакет или со Omix-АДА етикетата, може да се произведени од страна на независна Omix-АДА снабдувач.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76