• Ново
Hermard 2 Парчиња Безбедност Патување Знаме за Кајак Црвено Кану Предупредување Знаме со Webbing Кајак Безбедност Знамиња Приколка Знаме за Кајак Канута Поддршка за Влеч?

Hermard 2 Парчиња Безбедност Патување Знаме за Кајак Црвено Кану Предупредување Знаме со Webbing Кајак Безбедност

DEN 263.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржлив материјал : кајак патување знаме е направен од високо-квалитет водоотпорен Оксфорд ткаенина ткаенина, која има добра отпорност на абење, не е лесно да се солза, и може да ви послужи за долго време.Пакет содржина : ќе добиете 2 парчиња на црвениот безбедност патување знамиња со флуоресцентни хоризонтални ленти, доволно за да се задоволат секојдневните потреби.Лесен за употреба : Како предупредување знаме лесно може да се инсталира и да се отстранат, со webbing, повеќе удобен за носење.Безбедност знаме : На кајак безбедност знаме има око-фаќање на мисловните ленти, има добра видливост, и е лесно да се привлечат луѓето внимание.Тоа е совршен предупредување знаме да се заштити вашата безбедност.Лесен и удобен : црвениот кајак знаме е лесен во тежина, секој знаме тежи само 70 грама / 0.15 фунти, за да може да биде укината нагоре, не заземаат премногу простор.

Особините

Купувачите избираат и