• Ново
INFINITIPRO ОД CONAIR Турмалин 1 1/4-Инчен Керамички Виткање Железо

INFINITIPRO ОД CONAIR Турмалин 1 1/4-Инчен Керамички Виткање Железо

DEN 1656.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Керамички 1.25 Инчен Виткање Железо : Ова curler карактеристики турмалин керамичка технологија за да се намали frizz за здрав изглед, сјајна коса, давајќи и до 400 F со керамички обложени барел, кој обезбедува дури и топлина без жешки точки.Посочи Стил : Карактеристики 30 вториот топлина и униформа топлина за обновување, 5 топлина прилагодувања за сите типови коса, а 6ft кабелот за напојување и Автоматско Исклучување за дополнителна безбедност.Менгеме-слободен виткање става помалку стрес за коса и го намалува штета.Кадрици за Сите Типови Коса : да се Создаде сите видови на кадрици, бранови, и стилови со нашата комплетна палета на традиционалните виткање песна, министерствата, како и широк избор на барел големини, вклучувајќи ги и крупните дијаметри.Иновативни Стил Алатки : Од виткање песна и прачки да се рамни песна, топол воздух четки, авто curlers и повеќе, што направи со висок квалитет стил алатки за сите типови коса.Conair за Нега на Коса : Од 1959 година, што сме го направиле иновативни мали апарати, косата алатки, и многу повеќе.Нашите нега на коса линија вклучува висок квалитет на фенови за коса, четки, стил tools, и коса додатоци.

Особините

Купувачите избираат и