• Ново
На Премиум AC Компресор со Спојки Компатибилен со Chrysler 300 2005-2010 Dodge Challenger Полначот Магнум Jeep Grand Cherokee

На Премиум AC Компресор со Спојки Компатибилен со Chrysler 300 2005-2010 Dodge Challenger Полначот Магнум Jeep

DEN 1156.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

7 L Седан Полначот 2006-2010 V8 6. 【Спецификации】Појас Тип : Серпентина; Серпентина Часовник Позиција : Жица Води; Серпентина Напон : 12 V; Вшмукување Порта Тип : О-Прстен; Монтажа Тип : Tangent Планината.7 L Седан 300 2005-2010 V8 6.72 ОЕМ Број : 98346, 97346, 4596492 AB, 4596492 AC, 4596492 AD, 55116917 AB, 55116917 AC, 55116917 AD Локација : Пред Количината Продаваат : Едно Парче Забелешка : 10 S17 C Компресор, Спојки и 6-Мило Макара вклучени. 【Премиум Квалитет】Произведени и тестирани за да силните OE стандарди за супериорни перформанси.Компатибилен со Chrysler Модели : 300 2005-2008 Година V8 5.1 L Спорт Комунални Спецификации : Ладилни Тип : R-134 A Масло Тип : ПАГ 100 Компресор Тип : 10 S17 C Макара Ритам Количина : 6 Макара Растојание(во) : 4.

Особините

Купувачите избираат и