• Ново
СИВИОТ ВОЛК Тешки Carabiner – USA & UIAA Заверена 25 KN Screwgate Качување Carabiner – D Прстен за Заклучување Carabiner Клип за Маратон, Дрво Алпинистичка Опрема, Куче Поводник & Кампување

СИВИОТ ВОЛК Тешки Carabiner – USA & UIAA Заверена 25 KN Screwgate Качување Carabiner – D Прстен за Заклучување

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ БЕЗБЕДНО да се ОБЕЗБЕДИ ВАШИОТ степен на пренос И да УЖИВАТЕ во МИРОТ НА УМ : Вашите активности на отворено, маратон, планинарење, кампување, дрво маратон, куче одење ќе биде целина многу побезбедно користење на нашата НИ се тестира и да биде одобрен тешки carabiner. ✅ АВИОНИ ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ, МАСНА ДИЗАЈН и КРАЈ : Оваа тешка должност carabiner е направен од силна авиони одделение материјал, рѓа отпорни со убава и масна заврши.Тоа што изгледа добро и работи совршено. ✅ ПАМЕТЕН КУПИ, без ОГЛЕД на ВАШИТЕ ПОТРЕБИ : Дали вие само сакате да ги организирате вашите копчиња, поставете вашиот шатор или одат маратон.СИВА ВОЛК маратон carabiner може да го направи тоа на сите!Мора да имаат за вашиот маратон опрема, arborist опрема, дрво алпинистичка опрема, backpacking опрема или тешки куче поводник. ✅ ПОДОБРО БЕЗБЕДЕН ОД ЖАЛ : Било СИВА ВОЛК тешки carabiner, без разлика дали е мала carabiner.голем carabiner, црна carabiner или сино carabiner е целосно тестиран и сертифициран да издржи најмалку 25 KN или 5,630 lbs на сила.Тоа е повеќе тежина отколку целосно расте мечка!!!. ✅ ЦЕЛ ОД НАЈДОБРИТЕ CARABINER БРЕНД СО НУЛА РИЗИК : 100% Пари Гаранција за враќање.

Особините

Купувачите избираат и