• Ново
MODFANS Круг Стилски Читање Очила Пар со Пролетта Зглоб Мода Очила за Читање за Мажи и Жени

MODFANS Круг Стилски Читање Очила Пар со Пролетта Зглоб Мода Очила за Читање за Мажи и Жени

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рамката е направена од исклучително лесен и силна PC материјал кој не се компресира на носот или стегач на главата.MODFANS е посветена на подобрување на квалитетот на читање очила индустрија.Во MODFANS ние сме посветени на обезбедување на вас со најдобрите во eyewear.Удобен 4 пакет на читателите Одлична за дом, канцеларија, или ноќни употреба.Повеќе одговара може да се користи за да одговара на вашата облека, фризура и бои.Многу удобно со Пролетта Зглоб.Обезбеди повисок квалитет, подобри перформанси, подобра услуга производи за општа клиенти.Ако не сте задоволни со читателите очила, ние лесно понуда на 30-Ден без мака за Парите Назад Гаранција.MODFANS EYEWEAR е Лесен крајот мода.

Особините

Купувачите избираат и

Жените Сина Светлина Блокирање Очила Компјутер ТВ Видиме Анти Зрачење Наочари Eyewear Око за Заштита на Безбедноста

Функција : Уникатен обложени леќи блокови штетни дигитални синосветлината емитирана од екранот на ваши

DEN 2349.60