• Ново
Cramer Фудбалски Натпревар Панталони, 7 Подлога, Возрасни Големина, Assorted Colors

Cramer Фудбалски Натпревар Панталони, 7 Подлога, Возрасни Големина, Assorted Colors

DEN 696.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чипка-up лета напред со тунел појас, 100% Полиестер (Заслепуваат крпа).Отстранлив бедрото влошки изградени со импакт-апсорбирање на пластични внатрешни работи.Висок пораст хип соочи помага на заштита на iliac сртот од хип совети.Повикувајќи се на искуството од скоро еден век е посветен на производ иновации, Cramer прецизно направена линија на заштитна облека што им овозможува на конкурентите на секое ниво да се оди потешко и се игра побезбедно.Истражување и развој специјалисти зеде идеи и материјали надвор од работилницата за тестирање во вистинска игра-временски услови, и предмети понудени денес преживеале интензивен надзор од страна на оние кои се вистински спортисти во областа.Ве молиме погледнете големината на табелата слика за правилно се вклопуваат.Сега, облека отелотворуваат највисока посветеност на безбедноста, стил, и удобност, така што само фокус е игра, не на опрема.

Особините

Купувачите избираат и