• Ново
Intex Гумени Мебел Серија

Intex Гумени Мебел Серија

DEN 1127.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Винил.Произведено во САД. 21 мерач flocked водоотпорен врвот, страните и дното. 2-во-1 вентил има екстра широк отвор за брзо полнење и брз разбивам.Купот на Држачот за освежување.Набори compactly за складирање.Преносни и разновиден мебел може да се користи за кампување, tailgating, релаксирачки околу куќата, и повеќе; се надува во само неколку минути.Вклучува стол и отоманската направени од издржлив, тестирани 20.8-мерач винил; мека, водоотпорен flocked блузи, страни, и на дното.Вграден-во купот на носителот; две-во-едно вентил екстра-широк отвор за брза инфлација и дефлација.Стол мерки 39 од страна 30 од 51 инчи (Ш x В x Д) со седум фунти на тежината; огради компактен за лесно складирање или патување.Лимит на тежина : 220 килограми.Препорачува на корисниците да се постави на производ во област ослободен од остатоци или нешто друго што може да предизвика абење или пункција и да ги набљудуваат сите безбедносни предупредувања и ограничувања за објектот.

Особините

Купувачите избираат и