• Ново
Bosvision Ултра-Secure 4-Цифрен Комбинација Брава со 3 Стапки Стигнале Кабел за Велосипед, Скии, Сноуборд и Шетач

Bosvision Ултра-Secure 4-Цифрен Комбинација Брава со 3 Стапки Стигнале Кабел за Велосипед, Скии, Сноуборд и

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одликувајќи се со 3/32 инчен (Диа) x 3 стапки (L) стигнале кабел, подебели отколку повеќето други кабел се заклучува.Прилагодливи винил обложен челик кабел за заклучување и да се стегне околу објектите. 4-цифрен set-ви-сопствени 10,000-комбинација на својата погодност.Push-button retraction за лесно кабел враќање.Идеален за обезбедување на скии, велосипеди, buggies, шетач и други предмети заедно или да се обезбеди тела.Тело : ABS.Димензија : 65(W) x 22(D) x 95.2(H) mm.Кабел : 2.4 (Диа) x 900 (L) mm.Кабел Глава : 6mm.Тежина : 87 грама.Тело : ABSDimension : 65(W) x 22(D) x 95.2(H) mm Cable : 2.4 (Диа) x 900 (L) mm Cable Глава : 6mm Weight : 87 грама.

Особините

Купувачите избираат и

Bluetooth Велосипед Отпечаток Катанец Заклучување Кабел со АПЛИКАЦИЈАТА се Отвори,Далечински управувач, Водоотпорен

Вашиот отпечаток е вашата лозинка!Катанец со отпечаток функција нуди безбедна и приватна начин за откл�

DEN 1247.76