• Ново
BALEAF женски Спортски Тренинг Прилагодливи Рака Едно Парче Костим за капење, Бански Костим за Капење

BALEAF женски Спортски Тренинг Прилагодливи Рака Едно Парче Костим за капење, Бански Костим за Капење

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Медиум деколте.Притисни до бански костуми perfect : Вграден-во полица градник со мека отстранлив чаши, давајќи им на вашите гради поддршка.Целосно наредени спречува ткаенина транспарентност и нуди поддршка.Медиум neckline Moderate нога cut Keyhole назад, crisscross назад ремени костими за капење за women Great за дневен спортски круг пливање и воден аеробик отпорни на Хлор и боја-брзо ткаенина обезбедува долго трае носи V-ремени назад функција прилагодливи crisscross ремени нудат персонализирана fit Featuring со целосна обвивка која е дише и мека, нудејќи доволно заштита, да не се види through Push до бански костуми perfect : Вграден-во полица градник со мека отстранлив чаши, давајќи им на вашите гради поддршка.Елегантни,флексибилни прилагодливи crisscross ремени;.Понудени во голем број на опции на бои.90% Полиестер 10% Spandex; Linning : 100% Полиестер.Машина За Миење.Нашите Стилски едно парче бански костуми perfect за жените нуди додворувања жалба со солидна империја половината,Високо-намалување на нога отворање на продолжената торзото, максимална слобода на движење и намалена влечете , совршен за спортистите кои сакаат сигурен покриеност во текот на секоја пливаат.Еластична затворање.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76