• Ново
Власта Да Престане S5330 Перформанси Задните Прав Обложени Кочница Caliper Пар

Власта Да Престане S5330 Перформанси Задните Прав Обложени Кочница Caliper Пар

DEN 8075.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нови bleeder завртки, од не ' рѓосувачки челик хардвер клипови и сосема нов иглички се вклучени каде што е применливо.Овие дебеломер гром директно во местото на акции дебеломер, и тие изгледаат и се врши голема зад акции или на сопствени тркала.Овие дебеломер гром директно во местото на акции дебеломер и тие изгледаат и се врши голема зад акции или на сопствени тркала.На Дебеломер и Заграда се повторно произведени во нашата Чикаго, ИЛ, САД објект и да се третираат со висока температура црвениот прав-слој.Притисок тестирани за да се спречи протекување.Секој caliper е стручно remanufactured, подмачкани, Премија силикони подмачкување обезбедува здодевна работа, темелно прегледани за квалитет и безбедност.Лесно да се чисти боени помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија и се протега на животот на дебеломер.

Особините

Купувачите избираат и