• Ново
ХАДСОН Мажите Blake Тенок Директно Нога Жан

ХАДСОН Мажите Blake Тенок Директно Нога Жан

DEN 1045.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

98% Памук И 2% Elastane.Направени во САД или Увезуваат.Патент затворање.Машина За Миење.На Blake е тенок-директно нога, 5 џеб жан.Тоа нуди простор на права ногата од коленото нагоре, и tapers од под коленото надолу до 14.5" нога opening.Zip Лета. 34" Inseam.DPP Е УДОБНОСТ ВОДАТ 12oz ТКАЕНИНА.На Blake Тенок Права, нашата модерна, само-право одговара.Средината на пораст, тенок преку колкот и бедрото со заострените нога.

Особините

Купувачите избираат и