• Ново
МИЛИОНИ ДЕЛОВИ Издувната цевка Насловот SDD-HDSHA98L4

МИЛИОНИ ДЕЛОВИ Издувната цевка Насловот SDD-HDSHA98L4

DEN 2159.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Влезот / Излезот : 1.75" / 2" ; Материјали : Челик.Осветленост Дел Број : SDD-HDSHA98 L4. Прецизно изработени челични прирабници дека обезбеди тесна печат на главата и овозможува висок проток низ основно цевки.Намалување на издувни гасови отпорни, избегне пречки помеѓу цилиндрите, може да се подобри ефикасноста на моторот.НАЈАВА - ве МОЛИМЕ да се СТАВИ ВАШЕТО ВОЗИЛО МОДЕЛ во "Вашата Гаража" и тоа ќе го потврди одговара.

Особините

Купувачите избираат и