• Ново
Coolrunner Метал Растенијата Етикети, Алуминиум Растенијата Ознаки, 6 Инчен Жици Вклучени (100)

Coolrunner Метал Растенијата Етикети, Алуминиум Растенијата Ознаки, 6 Инчен Жици Вклучени (100)

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✿Широко се Користи - 100/150 пакет Алуминиум Растенијата Labels се совршени за означување на дрва, растенија, расадник акции, цвеќиња, стаклена градина, potting тест, итн, и се вклопуваат во мини зелена куќа или влажност дом или вашата градина. ✿Премиум Алуминиум Материјал - Овие растенија етикети се направени од висок квалитет на еден слој на алуминиум материјал, wihich е similiar со пијалоци ЛИМЕНКИ, но цврсти и издржливи, можат да се користат за години во секојдневната средина. ✿Вода и Сонце Отпорни - На Алуминиум labels е водоотпорен и анти-УВ, вашата порака е постојан и останува читливи за години во било која средина. ✿Двојно-отворот Дизајн - Ексклузивни, двојно-отворот дизајн се шири на товар на жица врски, без нагласување е потребно, може да се обеси на растенијата од страна на 6inch метална жица. ✿Совршен Облик & Size - 1 инч x 3.23 инчен растенијата ознаки обезбеди доволно простор за што да се пишува, од ЕДНА СТРАНА(напред или назад) со ballpoint пенкало, молив или друг остар објект.Објектот Пакет Количина : 100.

Особините

Купувачите избираат и