• Ново
Мини КОМПЈУТЕР со Intel Celeron J3455 6GB DDR4, SSD 256GB, Мини Десктоп Компјутер, AWOW AK34 Микро КОМПЈУТЕР, Windows 10 Про, Quad Core, Dual Gigabit Ethernet NIC, Dual HDMI, 5X USB3.0, 4K UHD, Bluetooth

Мини КОМПЈУТЕР со Intel Celeron J3455 6GB DDR4, SSD 256GB, Мини Десктоп Компјутер, AWOW AK34 Микро КОМПЈУТЕР,

DEN 5759.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Одличен Хардвер и оперативен СИСТЕМ】AK34 мини десктоп компјутер дизајниран од страна на Intel Аполон Езеро платформа плоча со Intel Celeron quad core ПРОЦЕСОР J3455 до 2,3 GHz, 6 GB DDR4, изградена-во М.Стил : J3455-6 GB-256 GB ПРОЦЕСОР : Intel Celeron J3455; # на 4 Јадра, # на Теми 4.На AWOW AK34 е идеална Мини Десктоп, за дома, канцеларија, медиа центар, digital signage, дигитална безбедност и надзор и сл. 【Двојна LAN порти】Оваа AWOW Micro PC AK34 доаѓа со два Гигабајти LAN порти кои ви обезбеди многу повеќе мрежна употреба, како што се на софтверот на рутерот(Open WRT/dd WRT/Домати итн.Intel HD Graphics 500.

Особините

Купувачите избираат и