• Ново
Калвин Klein Женска Постојана Конвертибилна Рака Лесно Наредени Деми Градник

Калвин Klein Женска Постојана Конвертибилна Рака Лесно Наредени Деми Градник

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 89% Полиестер, 11% Elastane.Увезени.Кука и Око затворање.Машина За Миење.Конвертибилна ремени за својата погодност.Деми чаши.Underwire.Мора да се има прилог на вашата долна облека гардероба.Совршен секојдневниот градник за идеална удобност.란제리 옷장에 꼭 필요한 아이템입니다. 이상적인 편안함을 위한 완벽한 데일리 브라.

Особините

Купувачите избираат и