• Ново
Пакет на 30pcs Октопод Лигњи Здолништа Риболов Мами Контрола Мамка Мами Мека Пластика Риболов Мамка за Бас Пастрмка, Лосос 7cm 9cm 11cm & 6 Бои

Пакет на 30pcs Октопод Лигњи Здолништа Риболов Мами Контрола Мамка Мами Мека Пластика Риболов Мамка за Бас Пастрмка,

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал - Октопод здолниште мамки мами се направени од висококвалитетна гума ,многу мека и исклучително силно.Светат Во Темница - Бела ,Зелена ,Светлечки контрола мами се може да светат во темница .По апсорпција на извор на светлина, тоа може да трае долго време.Lifelike - Октопод лигњи мами создаде lifelike пливање акција во вода, за да привлечат големи риби.Лесен За Употреба - Лигњи здолниште мамка се лесно да се поврзете со куки,совршен за лигњи апаратури риболов.Пакување - 6 Coloe можете да изберете ,и 3 големини , 7cm/2.76 инчен,9cm/3.54 инчен ,11cm/4.33 инчен,30pcs за секој пакет.Бренд : JOGFFDEModel : Октопод Здолништа Lure Material : Plastic Color : Бела, Виножито , Розова , Розова Виолетова, Зелена , Светлечки зелена,Должина : 7cm,9cm,11cm Quantity : 30pcs/пакет.

Особините

Купувачите избираат и