• Ново
CloudValley за Галакси S21 Ултра Случај со Камерата во Капакот & Потпирачот, Слајд Леќа Заштита+360° Ротирате Прстен Стојат, Влијание-Отпорни, Shockproof, Заштитен Браник Случај ?

CloudValley за Галакси S21 Ултра Случај со Камерата во Капакот & Потпирачот, Слајд Леќа Заштита+360° Ротирате

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Заштита на Галаксија S21 Ултра 6.8 Инчи】 Наменета за Samsung Галакси S21 Ултра 6.8" 2021 само, се одбранат од физички оштетувања на екранот на телефонот и на камерата леќи на камерата.Интервал со гуми текстура, избегне abrade. 【Ротирачки Потпирачот Прстен】Вметната 360° ротирачки потпирачот прстен носителот, цврсти доволно.Леснотијата раце кога гледате филмови, играте игри или онлајн разговор. 【Smart Прозорец】Деликатна камера излизгајте го поклопецот, и повисоко од покрена леќа, заглавени во еден ритам.Премиум леќа заштита.Annular ленти, мазна слајд.Мало заклучување во секоја страна, не слајд случајно. 【Тешки & Висок Квалитет】составена од PC и TPU.Анти нула, пресече, се спротивстави на пад, во шок.Не-лизгање, oleophobic и hydrophobic.Спречување на вода, прашина и отпечатоци. 【Оклоп Дизајн】Кул војска стил, воена одделение.Исто така, нудат силна заштита.погоден за трчање, mountaineering, кампување или други отворено спорт.

Особините

Купувачите избираат и