• Ново
Kartos, Florentia 21 Парче Фиренца Пишување на магистерската Канцелариски Поставите 24k Goldleaf Рака Применува Акценти Увезени Од Фиренца, Италија

Kartos, Florentia 21 Парче Фиренца Пишување на магистерската Канцелариски Поставите 24k Goldleaf Рака Применува

DEN 430.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

На Kartos Florentia Канцелариски листови се испечатени на крем хартија со Kartos Florentia мотив, комплексна традиционалните Фиренца дизајн на живи Злато, Зелени и Црвени бои, која датира од Ренесансата.Kartos, FLORENTIA.Овие високо квалитетни канцелариски листови се радост да напишам и задоволство за секој да добие.

Особините

Купувачите избираат и