• Ново
Wrxytact титаниум мраз изберете тактички spikewith случај keychain edc алатка со 550 paracord

Wrxytact титаниум мраз изберете тактички spikewith случај keychain edc алатка со 550 paracord

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

-Солидна оценка 5 tianium, ЦПУ Машински. -Ултра мала тежина & трајни, голема кујна алатка и одбрана алатка. -4.4" долг и 7.6" долго заеднички (зезнав заедно) случај и ги собереш. -Дојде со 550 paracord, можат да бидат исто така во прилог на keychain наместо. -Rustproof & отпорен на корозија, кои се направени да траат цел живот.State-of-the-art алатка која има повеќе користи од само правење мраз скулптури, Направени од Одделение 5 титаниум, ice pick е супер Лесен и Силна.На чист титаниум заштитни случај може да биде поврзана на мраз изберете од нишки. 2 парчиња стане еден кога ќе завртка нив заедно.На 550 paracord е во прилог на keychain целина.Тоа помага во одржување на цврста потпора оваа алатка треба да биде потребно да се постави како оружје или мраз спасување уред.Можете исто така да го стави на keychain наместо.На титаниум мраз трансферот е голем секојдневна алатка за мноштво на употреба.Тежина : 15.6 g (0.55 мл) вкупна должина заеднички заедно : 193mm ( 7.6") Затворена должина : 112.5 mm (4.4") Надворешниот дијаметар : 8мм (0.3").

Особините

Купувачите избираат и

Rddconkit 9 Мраз Зема Алуминиум Легура се Справи со Мраз Алатка Со Безбедноста Покритие за Кујни, Барови, Шанкер,Излети,

Висок Квалитет : со Користење на висококвалитетни дебела алуминиумска легура материјал, не е лесно да ' �

DEN 335.76