• Ново
Велосипед за Заклучување 6 Стапки Извиткани Велосипед Кабел за Заклучување на Копчињата со Висока Безбедност со Монтажа Заграда, за Велосипед Надвор Тешки 1/2 Инчен

Велосипед за Заклучување 6 Стапки Извиткани Велосипед Кабел за Заклучување на Копчињата со Висока Безбедност

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

МУЛТИ-ЦЕЛ : доволно Долго за да го заклучите 2-3 велосипеди заедно, или да го заклучите вашиот велосипед да дрво, портата,оградата, оградата и други.Заклучување, исто така може да се користи за скутери,скејтборди,гејтс,lawnmowers,спортска опрема,скали и многу други.ПЛЕТЕНКА ЧЕЛИК PVC ОБЛОГА : Направен од високо сила плетенка челик жица за силна намали отпорот и без мирис PVC облога помага во спречување на гребење и одржување на повеќе издржливи.Фирма Цилиндар Таписерии Изработка : Цинк легура кодот за јадрото, високо-квалитетна ABS заклучување случај,отпорен на корозија, носат-отпорни.Кога заклучување е затворен, не можат да го издржат статична тензии на 2000 N.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со 2pcs уникатни решенија за секоја велосипед заклучување,никој не се исти.Вие не¡t треба да го користите копчето за заклучување, вие само може да се држат заедно и да си одат кога ќе го заклучите.ESAY да се НОСАТ : Само свитканост дизајн го прават тоа лесно да се носат; Опремени со комплементарни монтажа заграда, заклучување може да биде лесно да се додадени други објекти.Брзата инсталација копчето прави да го инсталирате или отстраните заклучување на пригоден начин.

Особините

Купувачите избираат и

Bluetooth Велосипед Отпечаток Катанец Заклучување Кабел со АПЛИКАЦИЈАТА се Отвори,Далечински управувач, Водоотпорен

Вашиот отпечаток е вашата лозинка!Катанец со отпечаток функција нуди безбедна и приватна начин за откл�

DEN 1247.76