• Ново
Кромид Slicer, 2 Парчиња Кромид Држачот за Режење, Зеленчук Домати Лимон Месо Носителот Slicer Алатки Машина, од не ' Рѓосувачки Челик Сечење Кујна Gadgets

Кромид Slicer, 2 Парчиња Кромид Држачот за Режење, Зеленчук Домати Лимон Месо Носителот Slicer Алатки Машина,

DEN 258.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

②Fruit вилушка!Совршен за правење на брзи оброци од здрав зеленчук или овошје како лимони,јаболка.Долго челични игли навлезат длабоко во месото да се подобри неговиот вкус. [Нашата Гаранција] - задоволството на Клиентите е наш приоритет.Опис : За кромид, Лимон, домати,моркови и друг зеленчук и овошје, не го чувствуваат тешко да се намали еднакво?Дали тие се чувствуваат лизгава?Се се уште страдаат од случајно сечење прсти?Храна парче помошна алатка,ергономски дизајн,држи кромид стабилна и создава дури и парчиња секое време,Лесно се одржи рачка овозможува цврст стисок,Работи на домати премногу.

Особините

Color:
Black
Quantity:
2pcs
Material:
Stainless Steel
Each item Size:
5.51 x 3.74 inch / 14 x 9.5 cm
Each item Weight:
2.3 oz / 65 g
Customer satisfaction is our priority.If you have any problems with your order, please contact us, we will provide refund or replacement. :

Купувачите избираат и