• Ново
GenSwin Коси Flameless Свеќи Треперење со 10-Копче за Далечински управувач, Батерија Управувана Led Топло 3D Фитил Светлина Прозорец Свеќи Вистински Восок Пакет од 6, Божиќ Дом

GenSwin Коси Flameless Свеќи Треперење со 10-Копче за Далечински управувач, Батерија Управувана Led Топло 3D

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не постои апсолутно никаква оган или горење опасност и тоа е безбедно за семејства со домашни миленици или дете, може да имате совршен амбиент вечери со мир на умот.Топла светлина сјај создава романтична атмосфера кога се користи како вечера, забава, свадба, роденден, Божиќ дома декорација.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Секое треперење flameless коси свеќи е целосно и точно тестирани.КОМПЛЕТЕН СЕТ НА FLAMELESS КОСИ СВЕЌИ : вредност на Овој пакет доаѓа со 6 убава треперење flameless коси свеќи, еден далечински управувач со 10 различни копчиња и супер лесно да се следат оперативен прирачник.

Особините

Купувачите избираат и

Миризливи Свеќи Поставени за Денот на Вљубените Подароци за Жените Роденден Подароци за Мама Мајка Ароматерапијата

Миризливи Свеќи Поставени 4 Мириси : Лаванда, Пролет, Лимон и Смокви.4 Пакет.Етерични масла : процентот на

DEN 673.44