• Ново
SPANX Oncore Panty Shapewear Стомак Контрола на Компресија Bodysuit за Жени

SPANX Oncore Panty Shapewear Стомак Контрола на Компресија Bodysuit за Жени

DEN 2928.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поддршка Ниво 3 : супер цврста прегратка.SPANX Панталони и Leggings Големина на Табелата SPANX Shapewear Големина на Табелата SPANX Градник Големина на Табелата во Потрага за целосна трансформација?Вие сте на вистинското место.Стил #SS1715. 80% најлон, 20% spandex.Сплотени стомак рамни панел-out flattens!Страничните панели понуда стискаш-слободен слабеење и лесно движење.Во потрага по целосна трансформација?Вие сте на вистинското место.

Особините

Купувачите избираат и