• Ново
KLAR ОДГОВАРА Klarfit Barre Ана-Мари - Двојно Балет Бар, Слободна Стои, 2 х 1.5 во Ø, Прав-Обложени Челик Цевки со Дрвен Изглед, Погоден за Бројни Истегнување и Движење Вежби

KLAR ОДГОВАРА Klarfit Barre Ана-Мари - Двојно Балет Бар, Слободна Стои, 2 х 1.5 во Ø, Прав-Обложени Челик Цевки

DEN 1919.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОДГОВАРА И ДОБРОТО На : Ана-Мари двојно балет barre од Klarfit им овозможува на балет или танц обука за луѓе на сите нивоа способност секое време - ова двојно бар совршено се вклопува во вашиот дом, професионален фитнес студиото, или училиште за танц.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : двојно балет бар нуди широк спектар на можноста од истегнување, фитнес вежби, правилно држење на обука, како и за рутински загревање вежби.ЛЕСНО ПРИЛАГОДЛИВИ : На Klarfit Ана-Мари балет бар доаѓа во две должина опции : 43 инчи и 86 инчи.ПРАКТИЧНА И ЛЕСНО : barre бар е слободна стои изградба значи дека лесно може да се постави било каде во jiffy и не е само погодна за вашиот дом салата, но исто така и за професионална употреба во фитнес студио, училишта за танц или како опрема за вежбање во физичкото образование.

Особините

Купувачите избираат и