• Ново
INSYOO 20 Летало Слетување Рампа Про Брзо Пати Двострано Водоотпорен Универзална Слетување Влошки Компатибилен со DJI Mavic 3, Воздух 2S,Мини 2/SE,Mavic 2 Pro/Зум,DJI FPV,Искра,FIMI Лета?

INSYOO 20 Летало Слетување Рампа Про Брзо Пати Двострано Водоотпорен Универзална Слетување Влошки Компатибилен

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Универзална Летало Слетување】 : тестиран за да се обезбеди најдобри полетување и слетување на површината во која било средина за РК беспилотни летала, РК хеликоптери, DJI Мини 2/SE, Mavic Воздух 2/2 S, Mavic 2/3 Pro/Зум, Mavic Про, Искра,DJI FPV, и Повеќе. 【Интимни дизајн】 : двострано 2-боја и дизајн, и ги нагласуваат слетување позиција, ви помага брзо да се лоцираат летало, и да може ефективно да се намали грешката на летало е автоматски се врати дома точка. 【Стандард простор дизајн】 : 20 инчи x 20 инчи (50x50cm) големина, лесно да се свитка, обезбедување за вашиот летало да ги тргнеме или земја, додека спречување на карпи, прашина, нечистотија или други остатоци од оштетување на вашиот летало и пропелери. 【Премиум Водоотпорен Материјал】 : Тоа е направен од високо-квалитет водоотпорен СТП ПВЦ материјал, само треба да се мијат површината на престилка со вода да се измијат нечистотија и други нечистотии. 【Она што Ќе Добиете за】 : Летало Слетување Рампа,нашите грижете се-слободен 13-месец и пријателски услуги на клиентите.

Особините

Купувачите избираат и