• Ново
ZAKINUVA Жените Секси СТП Кожа Душо Корсет Сечење на Врвот Ладно Рамо Мрежа Ракав Boned Bustier

ZAKINUVA Жените Секси СТП Кожа Душо Корсет Сечење на Врвот Ладно Рамо Мрежа Ракав Boned Bustier

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа дефинитивно ќе ви Донесе прекрасни hourglass фигура.Не кајгана.За перење, нега - Нежно машина за перење поддршка.Материјал : Mesh & Полиестер & Spandex.Шаблон Тип : Монохроматски Солидна боја.Прилики - на Повик Секојдневно Носат : Летен Одмор, шопинг Улица, Плажа, Датира, Патување, Затворен & Отворено.Mesh & СТП Кожа. ● Ако не се користи за прикажување на рамената, можете исто така да прилагодите мрежа на Ремени стил.Додаток со пенливи ѓердан или елегантен ѓердан ажурирање свеж, модерен изглед. ● Овозможувајќи ви да дишат и да се чувствувате опуштено, совршено slims телото линија.Материјал од 95% полиестер и 5% spandex.Sleeve Стил : Off Рамо Мрежа Ракав.Затворање Тип : Назад Патент Затворање. ● Сезонски одговара за сите-во текот појавување и прилики, покажува вашиот мулти-фацетирани шарм.Подобро во ладна вода со слична боја.боите се предвидувањата секогаш произведуваат на вистинските бои Поради монитор settings.Мазна на допир чувство ткаенини со мала еластичен, кожата-пријателски, лесни, дише и удобно.Слободно време за Ноќен живот : Ноќта, ноќен клуб ,Вино Партија, Candlelit Вечера и коктел Бар.Одговара Тип : Тенок-монтирање.Натпревар - Лесно да се спарите со молив фармерки, здолништа, leggings и така натаму.Сезона : Пролет, Лето, Есен/Есен, Зима.Материјал - Mesh & СТП Кожа.Специјален Настан : Музички фестивал, Свадба гости, меден Месец Вечер, итн.Карактеристики - Дизајн со Отворени Врати, Прилагодлив исклучување рамо Мрежа Ракав, Мрежа крпеница, Boned Внатре, Двоен слој, Изложени Назад Патент, а Тенок-монтирање.

Особините

Купувачите избираат и