• Ново
Migeec Кредитна Картичка Носителот Паричникот RFID Блокирање Тенок Картичка Случај Вистинска Кожа Патент Картичка Организаторот за Жени (Вино Црвено)

Migeec Кредитна Картичка Носителот Паричникот RFID Блокирање Тенок Картичка Случај Вистинска Кожа Патент Картичка

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : држачот на паричникот е направен од Вистинска Мека Кожа со Сјајна Метална Патент, Елегантни, Минималистички, Стилски.Димензии : 4.5" L x 3.15" W x 1.1" H (11 x 8 x 2.8 cm), лесно да се одржи во својата рака или ставете го во вашата торба.Лесно да се најде во вашата рака торба, без да се земаат премногу простор.RFID Блокирање : Чува вашите важни информации се безбедни.Безбедно, те штити од електронски pickpockets.Голем Капацитет : паричникот има 10 картичка слотови и 2 парични монета џебови.Всушност, тоа може да се одржи околу 20 картички (еден слот може да се одржи повеќе картички).По Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас (иако имаме проверени сите предмети поединечно пред превозот), ние секогаш се одговори во рок од 24 часа и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Shield кратко растојание безжична комуникација, ЗА идентификација сигнал, забрана за другите за скенирање, заштита на податоци во картичката од се чита и копира, се применуваат за кредитни картички со IC чипови, дебитни картички, ID картички, контрола на пристап карти, итн.Ве молиме кажете ни ако имате било производ поврзани со проблеми, ние сме повеќе од среќни да се решат сите прашања за вас : ).

Особините

Купувачите избираат и