• Ново
Амазон Основите Dimpled Лак Кабинет се Повлече, 157mm Должина (128mm Дупка во средината), Сатен Никел, 10-Пакет

Амазон Основите Dimpled Лак Кабинет се Повлече, 157mm Должина (128mm Дупка во средината), Сатен Никел, 10-Пакет

DEN 697.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиран хром Финиш.Се повлече Должина : 6-3/16-Инчно (157mm).Дупка до дупка центар : 5-1/32-Инчен (128mm).Проекција : 25/32-Инчен (20mm).Одговара на повеќето кабинети; вклучува 1-инчен можеби ќе треба да купите завртки на дополнителни должина во зависност од вашиот кабинет ширината; машина завртка метрички големина : М8-32. 10-Пакет.Големина : 157mm Должина (128mm Дупка Центар) | Боја : Сатен Никел.

Особините

Купувачите избираат и