• Ново
Свадба Знаци Доаѓаат Да Се Забавуваат Остане Толку Долго Како Што Можете Да Сме Семејство, Па Сега Нема Седење План Свадба Прием Знак Насочен Украси За Седење План ?

Свадба Знаци Доаѓаат Да Се Забавуваат Остане Толку Долго Како Што Можете Да Сме Семејство, Па Сега Нема Седење

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На дрвени знак вели : "онолку долго Колку што може да дојде, дојде и да игра.Сега сме семејство, така што не постои на седење.".Рустикален дизајн додава стил и шарм на секој простор.Лесно да се откажам, постојат две пре-drilled дупки и јута јаже е вклучена.Големината е околу 10x10 инчи.Обично се испраќаат во рок од 1 да 2 дена.Свадба седење декорација знак вклучува плетенка јаже и е лесно да се откажам.Пауза стари традиции и нудат повеќе резервирани назад, неврзан чувствувам за вашиот свадбен прием.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76