• Ново
Sportube Кабината Cruiser Тркала/Поместена Се Носат На Подигање Торба

Sportube Кабината Cruiser Тркала/Поместена Се Носат На Подигање Торба

DEN 2878.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОСТАНЕТЕ МОБИЛНИ Sportube Overheader носат-подигање на ранец е совршен авиокомпанија придружник како што главата на падините исполнува авиокомпанија носат на барања и е доволно голем за да го носат вашиот чизми, шлем, облека и опрема за ден на планината Внатрешни димензии мерка 22" x 14" x 9", со длабочина мерење помеѓу 4" (празен) и 12" (полн) и тежина од околу 27 кг по себе.ПОМЕСТЕНА УДОБНОСТ & ЗАШТИТА – Overheader внатрешната поместена подигање преграда го опкружува вашето ски или сноуборд чизми (до големината 28) и обезбедува супериорни заштита на вашиот патува На contoured рамо ремени, градите рака, поместена задниот панел, и севкупниот дизајн ви даде најмногу удобно подигање торба на располагање.СОБА ЗА ПОВЕЌЕ – Совршен ski & аикидо ранец кој обезбедува 44 L капацитет со повеќе џебови и складирање можности Монтажни шлем pod на предната и Брз Скривам џеб до врвот за вашиот essentials Странични џебови и шише за вода носители се задржи она што треба да остане движејќи се на дофат на раката отворите за вентилација се обезбеди континуирано струење да се задржи предмети сува и aerated.ИЗДРЖЛИВИ & ДОЛГОТРАЈНИ – Силни и лесни 600 D (цртежи), 840 D & 1680 D полиестер балистички ткаенина со YKK серпентина патентите помага да се задржи вашата подигање торба случува сезона по сезона.

Особините

Купувачите избираат и