• Ново
Намалувањето на Жените Грета Опремени Плоштадот Вратот Оглавник Џемпер Bralette

Намалувањето на Жените Грета Опремени Плоштадот Вратот Оглавник Џемпер Bralette

DEN 589.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

53% Viscose, 45% Најлон, 2% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10"/178 см, а носи големина S и XXL.Оваа сечење на врвот мерки 15"/38 cm долга.Опремени : сит се вклопуваат, се носи во близина на телото.Спортски ги исполнува мека во оваа опремени средна тежина luxe viscose најлон предиво мешавина оглавник bralette.Совршен под палто или се носи со флертувачки здолниште, ќе ја имаат оваа во повтори ротација сите во текот на годината.Намалувањето е вашиот внатре извор за мора да се има стил инспирација од глобалната influencers.Продавница ограничен-издание колекции и да откриете шик гардероба essentials од Staples од страна на Капка.Внимавај за тренд инспирација, ексклузивно соработки, како и стручно обликување совети од оние во знаат.

Особините

Купувачите избираат и