• Ново
Ice Cube Фах Возен Мраз Продлабочување Контури Поправки Кожата на Лицето Убавина Лице Шлаг Алатка Намали Порите на Лицето Мраз Сфера за да Заличи на Кожата (Розова за Л

Ice Cube Фах Возен Мраз Продлабочување Контури Поправки Кожата на Лицето Убавина Лице Шлаг Алатка Намали Порите

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал - ice модел ролери е направен од силикон материјал, кој е еколошки и безбедно, и се вклопуваат е флексибилен и лесен за да го прилагодите.Ублажување на болка - кул ролери не само што ви дава неверојатно кожата, исто така помага во ублажување на болки и болки во мускулите.Покажува природниот сјај на кожата.Ергономски рачка - лицето масажа мраз фах усвојува на ергономски дизајнирана рачка, кој е удобен и работната енергија.Многу бои и облици се достапни за вас да се избере.Мултифункционален - масажа мраз лента да може ефективно да се намали отокот и воспалението, да се подобри нерамна, плакети, се елиминира досадна и сува кожа, и да ви даде завидна тен.Интимни подарок - мраз ролери е лесен и практичен за ладење и смирувачки алатка.Ова е одличен подарок за пријателите и семејството.Мали и исклучителна, лесен за носење, и брзо може да се излади во топли временски услови.

Особините

Купувачите избираат и