• Ново
MARQUE Велосипед Безбедност Челик Кабел - 3/8 инчи (10 mm), Дебела (4', 7',15' или 30') Винил Обложени Плетенка Челик со Двојно Запечатени Looped Завршува за U-Заклучување, Катанец, Ди

MARQUE Велосипед Безбедност Челик Кабел - 3/8 инчи (10 mm), Дебела (4', 7',15' или 30') Винил Обложени Плетенка

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

НАМАЛУВАЊЕ ОТПОРНИ – 7 Плетенка висок квалитет на челичната конструкција дава силата и флексибилноста, додека нудат силна намали отпорот.КОРИСТЕЊЕ НА РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ НА БРАВИ – Челик кабел доаѓа со двојно looped завршува, што го прави компатибилен со U-брави, cd клучеви, и padlocks.ШИРОК СПЕКТАР НА употреба – Совршен избор за да се обезбеди вашиот велосипеди, мотоцикли, спортска опрема, гејтс, огради, скали, багаж и големи опрема.ЗАШТИТНА ОБВИВКА – Винил покривање обезбедува подобра заштита на челичните кабел за да се избегне рѓа и гребење вредности.ПОВЕЌЕ КАБЕЛ ДОЛЖИНИ ЗА РАЗЛИЧНИ ПОТРЕБАТА Достапен во 4'(120cm), 7' (210cm), 15' (450cm) долга плетенка челик со 3/8" (10мм) дијаметар за различни потреби.Велосипедизам треба да биде за секого но, ние се најде таму е недостатокот на веродостојни уште прифатлива велосипедизам опрема.Па решивме да се создаде Marque.By тесно соработувајќи со фабрика директни дека се направи производи за големи брендови, ќе добиете пристап до смислено дизајнирани производи кои се вешто изработени со квалитетни материјали.Ние се гордееме со она што ние го правиме и работеше напорно за развој на производи што ќе се чувствуваат сигурни ставање нашето име на.Така да нашата опрема за спин!.

Особините

Купувачите избираат и

Bluetooth Велосипед Отпечаток Катанец Заклучување Кабел со АПЛИКАЦИЈАТА се Отвори,Далечински управувач, Водоотпорен

Вашиот отпечаток е вашата лозинка!Катанец со отпечаток функција нуди безбедна и приватна начин за откл

DEN 1247.76